Prijzen en onderscheidingen

Utrechtse onderzoekers behoren tot de top van hun vakgebied. Ze werken samen met wetenschappelijke- en maatschappelijke partners over de hele wereld. Ze worden regelmatig onderscheiden met prestigieuze onderzoeksubsidies, prijzen en lidmaatschappen.

Overzicht van toegekende prijzen en onderscheidingen van de afgelopen 8 jaar

 20152016201720182019202020212022
NWO Spinozapremie10211011
NWO Stevinpremie00010001
ERC Starting Grant46079646
ERC Advanced Grant3430121 
ERC Consolidator Grant2864713 
ERC Synergy Grant00001002
NWO Veni28302722242226 
NWO Vidi15101110121314 
NWO Vici65464107 
Nieuwe KNAW-leden22381112
Nieuwe DJA-leden5511121 
Nieuwe UYA-leden0999119109
NWO Rubicon111055357 

Meer informatie: